Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині провели заняття з основ національного спротиву

На Ізяславщині провели заняття з основ національного спротиву

На Ізяславщині провели заняття з основ національного спротиву

Напередодні на території Ізяславщини відбулись чергові навчання з основ національного спротиву для представників Ізяславської міської, Сахновецької та Плужненської сільських територіальних громад.

  • Заняття пройшло «в польових умовах» –  на відкритому просторі. Адже ведення бойових дій в таких умовах має низку особливостей та складнощів, які має враховувати кожен оборонець, аби успішно виконати поставлені завдання. Усіма корисними секретами виживання у польових умовах ділилися досвідчені інструктори, які мають досвід у бойових діях та працюють з різними групами військовослужбовців, зокрема цивільними, – зазначають в Ізяславській міській раді.

Програма навчання включала кілька напрямків, у тому числі тактичну та вогневу підготовку, тактичну медицину, виживання тощо.

  • Під час заняття, яке тривало упродовж кількох годин, учасники мали можливість закріпити знання щодо алгоритму дій під час різних видів тривоги та надзвичайних ситуацій різного характеру: як виживати у таких місцях та орієнтуватись на місцевості за картою; знати не лише просто як користуватись зброєю (не завдавши шкоди ні собі, ані оточенню, натомість виконавши завдання по боротьбі з ворогом), а й про нестандартні варіанти використання цієї зброї, які ж бувають види її несправностей, як підготувати боєкомплект та його розміщення в предметах екіпірування тощо, – додали в установі.

Окрім того, навчались не стільки самій тактичній медицині, як дотриманню правил поведінки у тій, чи іншій, ситуації, як евакуювати пораненого, як підійти до нього, як його забрати, щоб самому не стати “трьохсотим” або “двохсотим”, і т.п.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.