Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Бути чи не бути вуличному освітленню у Славуті: мешканців запрошують до голосування

Бути чи не бути вуличному освітленню у Славуті: мешканців запрошують до голосування

Бути чи не бути вуличному освітленню у Славуті: мешканців запрошують до голосування

Для Славути ліміти споживання електроенергії збільшено. Таким чином, було вирішено, за погодженням Славутського РЕМ АТ “Хмельницькобленерго”, частково у вечірній час вмикати вуличне освітлення. Однак, певна кількість славутчан негативно ставиться до даного рішення та пов’язує включення зовнішнього освітлення із відключенням електроенергії у будинках.

Орієнтовний режим роботи таких включень вуличного освітлення – з 17:00 до 22:00 (у час найбільш активного руху в темну пору доби). Дані включення не є енергозатратними, оскільки всі вуличні світильники – енергоощадні,- зазначають у Славутській міській раді.

Також в установі наголошують, що увімкнення чи вимкнення вуличного освітлення абсолютно не впливає на планові відключення, які застосовує надавач цих послуг АТ «Хмельницькобленерго» у домівках славутчан і до яких міська влада не має ніякого відношення.

Живлення окремих будинків та вулиць може здійснюватися із різних підстанцій: освітлення будинку відбувається згідно з графіками АТ «Хмельницькобленерго», а за вуличне освітлення відповідає комунальне підприємство «Славута-Сервіс», – додають у міськраді.

Однак, зважаючи на розбіжності у поглядах громадян щодо даного питання, міська рада пропонує славутчанам взяти участь в опитуванні та більшістю вирішити: бути, хоча б частково, чи не бути, на даний час, вуличному освітленню у Славуті.

Посилання на опитування: http://surl.li/ehgxi

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.