Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Бинти, антисептики, респіратори, маски та інше: Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала гумвантаж

Бинти, антисептики, респіратори, маски та інше: Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала гумвантаж

Бинти, антисептики, респіратори, маски та інше: Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала гумвантаж

Напередодні КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» отримала півфури медичної гуманітарної допомоги: засоби індивідуального захисту, бинти, антисептики, респіратори, маски, засоби гігієни, постільну білизну, рушники тощо.

Благодійний фонд «Переможне майбутнє» у співпраці з отцем Миколою та Романом Мацолою передали до Шепетівської багатопрофільної лікарні півфури різного медичного
забезпечення,
– зазначають у Шепетівській багатопрофільній лікарні.

Медики закладу зазначають, що Шепетівська громада щодня докладає неймовірних зусиль, щоб забезпечити всім необхідним військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

На жаль, як і більшість комунальних закладів, медичні установи знаходяться у скрутному становищі. На все бракує коштів. Проте завдяки отриманій допомозі частину потреб вже вдалося закрити. Дякуємо нашим друзям, які не забувають про Шепетівку і намагаються завжди відгукуватися на прохання. Спільними зусиллями наближаємо перемогу! – додали у медзакладі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.