Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилкові та Шепетівці молоді лікарі заступили на варту здоров’я краян

У Судилкові та Шепетівці молоді лікарі заступили на варту здоров’я краян

У Судилкові та Шепетівці молоді лікарі заступили на варту здоров’я краян

Вони кажуть, що не супергерої, але від їх роботи і справді залежать людські життя. Цього тижня команда Шепетівського центру ПМСД підсилилась чотирма новими медиками. Про їх досвід, цілі та цінності дізнавались наші журналісти.

Прийом наймолодших пацієнтів та пацієнток розпочала днями Анжела Бурдіян. Ця лікарка-педіатриня у 2020 році закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» та має 2 роки медичного стажу. Своїм головним завданням вважає дарувати дітям усмішки, адже здорові діти – щасливі діти і спокійні батьки.

Я звичайна людина, без таємничої суперсили, але в мене є халат, фонендоскоп і мене близько 10 років вчили, як цим користуватися, – каже Анжела. – Моя задача – щоб батьки частіше бачили своїх дітей усміхненими!

Її колега, педіатр Володимир Давидюк, – випускник Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Лікар закінчив там навчання у 2020 році. За своїм фахом медик має дворічний стаж.

Заступаю до роботи з готовністю до співпраці і взаєморозуміння з батьками. Прагну найкращим чином застосувати набуті навички для допомоги своїм пацієнтам. Сподіваюся, що мій досвід і знання в поєднанні з батьківською турботою неодмінно даватимуть позитивний результат, – каже Володимир.

Наталія Поліщук працює сімейною лікаркою в амбулаторії №1, що у Шепетівці. Вона має дворічний стаж за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». Наталя – випускниця Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, який закінчила у 2020 році.

У своєму лікуванні використовую джерела доказової медицини, йду “нога в ногу” з сучасними методами лікування і вважаю, що головним в лікуванні будь-якого захворювання є його профілактика, – розповідає лікарка.

Прийом мешканців у Судилківській громаді розпочав тамтешній сімейний лікар. Валентин Киба – лікар у Судилківській амбулаторії, а також лікар невідкладних станів. Він здобував освіту у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. Пигорова. Після його закінчення у 2020 році лікар має дворічний стаж за фахом «Загальна практика – сімейна медицина».

– Для мене в роботі є важливим спілкування з пацієнтом, вміння його вислухати та допомогти йому зберегти та покращити здоров’я. Головною метою моєї практики є профілактика захворювань, адже саме вона попереджає чимало хвороб і дає можливість мати повноцінне й тривале життя, – каже медик.

Аби укласти декларацію із лікарями, можна зателефонувати за номерами контакт-центру:

• 097-109-41-86;
• 067-112-18-47;
• 067-110-02-32.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.