Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Частина ветеранів Шепетівщини може отримати допомогу від Мінвету та ЧХУ

Частина ветеранів Шепетівщини може отримати допомогу від Мінвету та ЧХУ

Частина ветеранів Шепетівщини може отримати допомогу від Мінвету та ЧХУ

15 тисяч заявників через інформресурс Е-ветеран можуть подати заяву на отримання грошової допомоги. Деталі – у матеріалі.

Від цієї середи, 22 березня, в Україні стартував другий етап проєкту з підтримки ветеранів війни, котрі внаслідок війни отримали інвалідність І або ІІ групи. Його спільно реалізують Міністерство у справах ветеранів та Червоного Хреста України.

Проєкт поширюється на повнолітніх громадян України, яким, відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи зможуть отримати грошову допомогу одноразово одним платежем на банківський рахунок заявника у розмірі 4 000 гривень на місяць.

Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців, незалежно від отримання ними інших видів допомоги.

Подати заяву можна онлайн на вебсайті eveteran.gov.ua. Для цього слід, маючи електронний підпис, зробити наступне:

У Міністерстві наголошують, з міркувань безпеки даних ветеранів війни, вони не надсилатимуть повідомлення про нарахування чи відмову. Тож, якщо заявник у зазначений термін не отримав виплати, радять телефонувати до Мінветеранів за номером: +380636889596.

Звертаємо вашу увагу, що подача заявки на отримання грошової допомоги – безкоштовна та заповнюється отримувачем самостійно. Не передавайте свої особисті дані третім особам!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.