Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Ексдиректор Славутського лісового господарства отримав відзнаку Президента “За оборону України”

Ексдиректор Славутського лісового господарства отримав відзнаку Президента “За оборону України”

Ексдиректор Славутського лісового господарства отримав відзнаку Президента “За оборону України”

Віктор Сапожнік, колишній директор філії “Славутське лісове господарство”, отримав відзнаку Президента Володимира Зеленського “За оборону України”. Нагороду йому передав заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик з нагоди Міжнародного дня лісів.

Цю нагороду Віктор Сапожнік отримав заслужено, адже з перших днів повномасштабного вторгнення працівники Славутської філії на чолі з керівником об’єдналися для наближення перемоги, – зазначають у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Відзначимо, що за рік колектив придбав та передав для ЗСУ 12 позашляховиків. Доставили в постраждалі від бойових дій та прилеглі регіони близько 10 тонн гуманітарної допомоги: продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг, речі першої необхідності.

– Бійцям на передову вони передавали тепловізори, прилади нічного бачення, генератори, засоби захисту та аптечки, будівельні матеріали і військову амуніцію: бронежилети, каски, костюми тощо, – додали в ОВА.

Допомагали працівники господарства і колегам-лісівникам із прифронтових зон, мешканцям, які залишилися в гарячих точках, доставляли ліки медзакладам. А в стінах філії облаштували кімнати та приймали переселенців, і сьогодні там діє “пункт незламності”.

Крім того, славутські лісівники на фронт для будівництва бліндажів і фортифікаційних споруд відвантажили понад 1 000 кубометрів деревини. І зараз продовжують допомагати військовим, мобілізованим працівникам філії та їхнім родинам, – наголошують в ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.