Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Чат-бот для пошуку найближчого укриття: на Хмельниччині презентували новий додаток

Чат-бот для пошуку найближчого укриття: на Хмельниччині презентували новий додаток

Чат-бот для пошуку найближчого укриття: на Хмельниччині презентували новий додаток

На Хмельниччині впроваджують пілотний проєкт щодо доступності укриттів у форматі “онлайн”, який спільно реалізовується Хмельницькою обласною військовою адміністрацією та IT-компанією Stfalcon.

– Чат-бот “Укриття!” розробили місцеві айтівці. Він доступний у месенджері “Телеграм”. Також інтегрований у застосунок “Тривога!”. Знайти його просто: у вкладці “Корисне” є розділ із посиланнями. Тут можна натиснути рядок “Чатботи, які рятують життя” і обрати телеграм-бот, що допомагає знайти найближче укриття, – зазначив власник IT-компанії Stfalcon Cтепан Танасійчук.

Бот попросить доступ до вашого місця розташування, щоб підібрати і запропонувати найближчі укриття. Це потрібно зробити лише при першому використанні. У подальшому все відбуватиметься автоматично.

– За геолокацією, будь-який користувач чат-боту зможе отримати інформацію про найближчі укриття. Можна буде і детально дізнатися, яка споруда поруч: протирадіаційне укриття, найпростіше чи подвійного призначення. За необхідності чат-бот навіть прокладе маршрут, – додав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Також користувач зможе залишити відгук про укриття: його доступність, стан, облаштування. Кожне укриття матиме і свій рейтинг, відповідно до коментарів. Наразі у карті додатку є понад 1 500 укриттів.

Це гарний і зручний канал комунікації для мешканців області із владою. Ми оперативно передаємо інформацію в ОВА і вони реагують на зауваження, які залишають люди щодо доступності та стану сховищ. Також сповіщення отримуватимуть керівництво громад, де розташовані сховища, та інші відповідальні особи, – пояснили в ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.