П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Українці зможуть складати практичні іспити для отримання водійського посвідчення необмежену кількість спроб

Українці зможуть складати практичні іспити для отримання водійського посвідчення необмежену кількість спроб

Українці зможуть складати практичні іспити для отримання водійського посвідчення необмежену кількість спроб

Міністерство внутрішніх справ України скасувало обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів для отримання водійського посвідчення.

З 1 серпня 2023 року впродовж року після завершення навчання в автошколі та отримання свідоцтва про теоретичну підготовку кандидат має необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту, – зазначили в установі.

Крім того, кандидат має необмежену кількість спроб упродовж двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки для складання практичного іспиту.

Інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів (у разі неуспішного складання) становить не менше, ніж 10 календарних днів.

Результат успішно складеного теоретичного іспиту буде дійсним упродовж одного року, а практичного, – два роки, – додали в МВС.

Також оновлено екзаменаційний лист практичного іспиту, у якому чітко визначено типові помилки та критерії для оцінювання здібностей кандидата на право отримання водійського посвідчення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.