Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Через зростання навантаження на Шепетівщині відключатимуть світло частіше

Через зростання навантаження на Шепетівщині відключатимуть світло частіше

Через зростання навантаження на Шепетівщині відключатимуть світло частіше

Одразу за двома чергами відключатимуть світло у Хмельницькій області. Про це повідомляють в “Хмельницькобленерго”. Також застерігають, що можливі й аварійні відключення. Чому змінилась ситуація та за якими графіками відключатимуть?

Як пояснюють енергетики, зростання навантаження на енергосистему в країні відбувається через погіршення погодних умов та повернення до роботи бізнесу та підприємств.

В результаті – на Хмельниччині відключення відбуваються за двома чергами одночасно, згідно з Графіком погодинних відключень. Тобто відключаються черги, які позначено у Графіку як «електроенергія відсутня» та «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 2 черг».

Також, пояснюють, можливі й аварійні відключення. Їх не можна спрогнозувати, але можна запобігти.

Області, які перевищують дозволені величини навантаження, тобто «ліміти», доведені НЕК «Укренерго», змушені вкрай швидко застосовувати Графіки аварійних відключень. При їх застосуванні неможливо попередити споживачів чи чітко спрогнозувати відновлення розподілу електричної енергії. Тому наразі дійсно важливо використовувати електричну енергію раціонально.  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.