Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Чого очікувати у перший місяць літа метеозалежним: магнітні бурі в червні 2024 року

Чого очікувати у перший місяць літа метеозалежним: магнітні бурі в червні 2024 року

Чого очікувати у перший місяць літа метеозалежним: магнітні бурі в червні 2024 року

У червні очікуються магнітні бурі різної інтенсивності. Вчені прогнозують, що пік сонячної активності припаде на початок та кінець місяця.  Сайт “Meteoagent” опублікував прогноз магнітних бур.

Отож, у будуть у наступні дні:

  • 1, 4, 11, 12 та 23 червня — сильна магнітна буря;
  • 8, 10, 12, 15 та 22 червня — геомагнітна буря середньої інтенсивності;
  • 2, 3, 4, 13, 24, 28, 29, 30 червня — слабка.

Вчені зазначають, що магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, спричинені спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може позначитися на здоров’ї.

Зокрема, науковці не дійшли єдиної думки щодо того, як впливають на людину магнітні бурі. За дослідженнями, погіршення самопочуття через такі бурі можуть бути у пілотів, пасажирів літаків та космонавтів, тобто людей, які перебувають на великій висоті. Водночас і метеочутливі люди часто скаржаться на погане самопочуття саме в дні бур.

Як уберегтися від магнітних бур?

  • Уникнути неприємних симптомів у дні бурі допоможуть правила здорового способу життя. Дотримуйтеся їх за кілька днів і протягом бурі, і небезпечний період мине непомітно: намагайтеся менше нервувати і не беріть участі в конфліктах, більше їжте сезонних овочів, зелені, горіхів, риби. Пийте воду – не менше 1,5 л рідини на день. Крім води, можна пити трав’яні та рослинні чаї. Зменшіть вживання кави, енергетиків, сигарет, – додають медики.

Крім того, фахівці радять регулярно провітрювати житлові кімнати, особливо перед сном. Проводити більше часу на свіжому повітрі та частіше ходити пішки. Лягати спати в один і той самий час. Якщо самопочуття сильно погіршилося, то варто звернутися до лікаря.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.