Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Якою буде погода на Хмельниччині впродовж червня

Якою буде погода на Хмельниччині впродовж червня

Якою буде погода на Хмельниччині впродовж червня

За прогнозами синоптиків, після значної засухи у травні, початок літа принесе чимало злив. Тож, червень буде дощовим та теплим.

  • Червень 2024 року виявиться середньостатистичним, але теплішим, ніж торік. Середня температура повітря в Україні у перший місяць літа очікується в межах 19-23 градусів тепла, що на 1,5 – 2 градуси вище за норму. А кількість опадів передбачається в межах 90 міліметрів, що дорівнює нормі, – зазначають в Українському гідрометеорологічному центрі.

У Хмельницькій області червень розпочнеться дощами. Так триватиме весь тиждень, з 1 по 8 число. Температура повітря в цей час буде в межах 22-25 градусів, вночі очікується +14-16 градусів.

  • Надалі погода покращиться. Невеликі дощики будуть зменшувати сильну спеку, яка прогнозується з 9 по 12 червня. При тому, зберігатимуться прохолодні ночі – до +15, – додають синоптики.

З 13 до 19 числа переважатиме комфортна погода: вдень буде +22-24 градуси, уночі очікується +12-14. Приблизно день-через два очікуються дощі.

Починаючи з 21 червня і до кінця місяця, погода буде переважно сухою і сонячною. Опади будуть не часто і менш інтенсивними. Температурні показники в цей період коливатимуться від +16 градусів вночі до +25 – вдень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.