Субота, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Чоловіка на Хмельниччині підозрюють у вбивстві власної матері

Чоловіка на Хмельниччині підозрюють у вбивстві власної матері

Чоловіка на Хмельниччині підозрюють у вбивстві власної матері

38-річного жителя нашої області підозрюють у тому, що він зарубав свою матір сокирою. Правоохоронці знайшли його в лісі за селом. Попереджуємо – цей текст є тригерним і може вас травмувати.

Як повідомили у поліції Хмельницької області, інформація про виявлення тіла жінки з відрубаною сокирою головою надійшла до поліції близько 13:00 14 серпня 2025 року.

Подія сталася в селі Клинини Хмельницького району. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група та криміналістична лабораторія слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області.  Поліцейські встановили, що загиблою є 60-річна місцева мешканка. В учиненні умисного вбивства жінки обґрунтовано запідозрили її 38-річного сина, який ще до приїзду правоохоронців втік з місця події.  

Максимально залучивши необхідні сили та технічні засоби, майже добу працівники управління карного розшуку ГУНП та місцевого відділку поліції, перевіряли усі можливі місця перебування чоловіка і врешті знайшли його в лісі за селом. 

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство».

Популярні пости