Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Чоловіка з Полонного судили у восьмий раз

Чоловіка з Полонного судили у восьмий раз

Чоловіка з Полонного судили у восьмий раз

38-річний житель Шепетівського району був обвинуваченим та визнаним винним Полонським міськрайонним судом за повторну крадіжку. На лаві підсудних він опинився вже восьмий раз.

Суд призначив йому остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк в 1 рік та 20 днів. За вироком, у квітні цього року з будинку жителя м. Полонного, де він перебував з дозволу тамтешньої мешканки, обвинувачений вкрав два мобільних телефони загальною вартістю 533 гривні.

Чоловік у залі суду підтвердив вчинений ним кримінальний злочин. Докази ніхто не оспорював, тому в суді вирішили їх не розглядати. При призначенні покарання суд, зокрема, врахував обставини, що пом’якшують покарання обвинуваченому: щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, часткове добровільне повернення потерпілому викраденого майна; та обставину, що обтяжує покарання – рецидив злочину.

«Приймаючи до уваги, що обвинувачений раніше багаторазово вчиняв злочини, в січні цього року був звільнений з місця позбавлення волі, а в квітні знову вчинив кримінальне правопорушення, а тому для нього слід обрати покарання необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів лише у вигляді позбавлення волі», – зауважує суд.

Також раніше ми писали: На Хмельниччині затримали «чорних лісорубів».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.