Четвер, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому ми не припиняли роботу та готові працювати далі: Григорій Олійник про економічний фронт

Чому ми не припиняли роботу та готові працювати далі: Григорій Олійник про економічний фронт

Чому ми не припиняли роботу та готові працювати далі: Григорій Олійник про економічний фронт

Життя в Україні спершу завмерло, а потім різко трансформувалося, коли 24 лютого росіяни розпочали повномасштабну війну у нашій країні. Плани, перспективи та, навіть, життя українців опинились під загрозою.

У важкій ситуації, попри підтримку західних партнерів, нині перебуває і українська економіка. Тому Уряд закликає усіх, хто працює у регіонах, де немає активних бойових дій, не припиняти своєї роботи і підтримувати місцеві та бюджет країни.

Так, із першого дня війни роблять у шепетівській стоматологічній клініці «Фенікс-Дент». Її директор Григорій Олійник розповідає, що свій бізнес вони не ставили «на паузу» із декількох причин.

– Передусім, це – психологічний фактор, – пояснює Олійник. – Людям потрібне відчуття того, що є стабільні речі і вони можуть задовольнити свої потреби, наприклад, прийти і придбати необхідний товар, чи отримати послугу, або сервіс. Ця стабільність дає відчуття спокою. З іншого боку, що теж дуже цінно, – фінансовий фактор. Ми сплачуємо податки, з яких фінансують критично важливі напрями: оборону, медицину, освіту, соціальне забезпечення. Усім, хто втратив свої робочі місця, держава обіцяє виплати. Ми ж маємо допомогти державі їх забезпечити.

Зараз усі, хто може працювати, мають це робити

У перший день повномасштабної війни, пригадує Григорій Олійник, їх команда зібралась разом та обговорила план дій.

– Ми порадились та скоригували свою роботу, відповідно до викликів сучасних реалій. Окремі працівники «Фенікс-Дент» на той момент перебували на навчаннях саме у тих регіонах, де тривали бої. Частина команди – молоді батьки, які хотіли убезпечити своїх дітей і повернутись до роботи, хтось – прагнув долучитись до лав ЗСУ чи ТРО. І всі разом ми хотіли бути корисними своїй країні, – говорить Григорій Олійник.

Зараз, як розповідає директор, усі працівники їх клініки у безпеці та підсилюють нашу країну на різних фронтах як військові, волонтери та медики.

У себе ми скоригували графіки роботи, в тому числі, що стосується планових медичних оглядів, – пояснює Григорій Олійник. – Адже маємо такі реалії, що не завжди пацієнт може до нас доїхати, також наші медики не завжди мають змогу приїхати в оглядові пункти в інших містах. Але всі ці ситуації індивідуальні, їх ми вирішуємо у телефонному режимі із пацієнтом особисто. Загалом, робота у «Фенікс-Дент» не змінилась. Ми так само працюємо та якісно надаємо стоматологічні послуги, сплачуємо податки, адже переконані: зараз усі, хто може працювати, мають це робити.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.