П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Власники житла, які безоплатно прихистили переселенців, отримають щомісячну компенсацію

Власники житла, які безоплатно прихистили переселенців, отримають щомісячну компенсацію

Власники житла, які безоплатно прихистили переселенців, отримають щомісячну компенсацію

Кабінет Міністрів схвалив виплату компенсації комунальних витрат для українців, які безкоштовно прихистили у себе внутрішньо переміщених людей.

Відтак, власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги, – розповів Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій.

Також міністр пояснив, що органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житла, доступного для розміщення. Власник житла, в якому є місце для прийому переміщених людей, може звернутися до місцевої влади із відповідною заявою. Розселення буде відбуватися лише за згодою власників будинків чи квартир.

Щомісячно власники житла, які безкоштовно прийняли у своїх домівках переміщених осіб, будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування. Дякуємо всім небайдужим! Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному і спираючись на підтримку держави в цей складний час, ми станемо ще сильнішими! – додав Олексій Чернишов.

Крім того, за дорученням Президента України, Кабінет Міністрів розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. У цьому пакеті документів врегульовуються питання соціальних виплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.