Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому на Хмельниччині дозволили продаж алкоголю

Чому на Хмельниччині дозволили продаж алкоголю

Чому на Хмельниччині дозволили продаж алкоголю

Відзавтра, з 23 квітня, на Хмельниччині начальник обласної військової адміністрації дозволив продавати алкоголь, щоправда з деякими обмеженнями. Однак, таке рішення викликало суперечливу реакцію мешканців області. Саме тому, очільник ОВА Сергій Гамалій у вечірньому відеозвернені пояснив, з чим пов’язані нововведення.

Нам рано розслаблятись і те, що ми перебуваємо у відносно мирній області, не відміняє наявності війни. Тому наголошую, що рішення про продаж алкоголю – це не сигнал святкувати перемогу, а це боротьба з контрафактним алкоголем. Ми повинні були так зробити, щоб наповнювати бюджет і зміцнювати економіку області, мати можливість платити зарплату освітянам, лікарям, підтримувати бізнес, – роз’яснив Сергій Гамалій.

Також очільник області підкреслив те, що бажаючі вживати спиртне могли замовити його через інтернет або поїхати на закупи в іншу область, в якій дозволили продавати алкоголь набагато раніше, ніж на Хмельниччині.

Вживайте відповідально. І не забувайте, що хтось заплатив своїм життям за наш з вами спокій. Не сідайте пʼяним за кермо – відповідальність буде для всіх однакова, – наголосив керівник ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.