П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому школам Хмельниччини варто навчатися по суботах

Чому школам Хмельниччини варто навчатися по суботах

Чому школам Хмельниччини варто навчатися по суботах

Школам у Хмельницькій області рекомендують навчатися на вихідних – у суботу. Про це у коментарі “Суспільному” розповіла Дарія Басюк, директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації. Чим викликані такі рекомендації – далі в матеріалі.

Зі слів Басюк, важливість такого формату навчання спричинена необхідністю продовжити зимові канікули, аби школярі та школярки раніше і на довше пішли на канікули взимку.

З огляду на перспективи досить складного опалювального сезону, на розуміння того, що поки що ситуація достатньо складна, школа розробляє графік навчального процесу. Я рекомендую всім використовувати суботу для того, щоб максимально ефективно використати ось цей теплий період. Якщо ми говоримо про заклади обласного підпорядкування з цілодобовим перебуванням, там, звичайно, всі в суботу навчаються. Яким чином будуть ухвалювати рішення територіальні громади – це бажання і можливості засновника. 175 днів повинен тривати навчальний рік у закладах загальної середньої освіти, і, відповідно, будуть плануватися канікули. Якщо ми ефективно будемо використовувати зараз осінній теплий період, то можна буде подовжити зимові канікули. Можливо, канікули будуть перемежовуватися з дистанційкою. Кожний заклад має право це визначати, – каже Дарія Басюк.

Скільки закладів уже дослухалися до рекомендацій та перейшли на шестиденний робочий тиждень інформації наразі немає.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.