П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому зникає вода в Ізяславі та як зекономити на комуналці

Чому зникає вода в Ізяславі та як зекономити на комуналці

Чому зникає вода в Ізяславі та як зекономити на комуналці

У мікрорайонах “Лабази” та “Нове місто” в Ізяславі виникли перебої із водопостачанням. Як пояснюють у місцевому водоканалі, це сталось через проблеми з нестачею питної води з надр підземного горизонту на свердловинах №3 та №5.

– Стрімко зростають показники з водопостачання та водовідведення, що у свою чергу приводить до нестачі питної води з підземного горизонту. У порівнянні з січнем та лютим 2022 року за березень поточного року було реалізовано на 1,5 рази більше питної води. На даний час задіяно весь потенціал водовидобування,- йдеться на сайті міськради. – Всі свердловини та каптажні джерела працюють цілодобово та із максимальним тиском, в результаті чого виникли проблеми з нестачею питної води з надр нашого підземного горизонту на двох свердловинах: № 3 по вул. Славутська (мікрорайон “Нове місто”) і № 5 по вул. Гагаріна (мікрорайон “Лабази”).

Водночас жителів громади закликають встановити у своїх оселях водоміри – прилади обліку водопостачання. Це, як пояснюють у водоканалі, дасть змогу споживачам економити, сплачуючи лише за фактично спожиті послуги.

– Це дозволить не тільки об’єктивно здійснити розрахунок послуг, які були спожиті споживачем, а й розпочати ефективний процес досягнення значної економії в умовах постійного зростання цін на енергоресурси, – пояснюють у міськраді.

Відповідно до законодавства, встановлення лічильників за кошт власника помешкання проводиться робітниками КП «Ізяславводоканал» або спеціалістами, яких порекомендує організація. Самовільно встановлювати прилади заборонено.

– У зв’язку з цим КП «Ізяславводоканал» переконливо рекомендує абонентам, яким нарахування за спожиту воду здійснюється за нормою, встановити лічильники води, опломбувати їх та переукласти угоди з постачальником послуг! 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.