Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Де жили, що їли та як свинячили: прикордонники показали стоянку росіян у Рудому лісі (відео)

Де жили, що їли та як свинячили: прикордонники показали стоянку росіян у Рудому лісі (відео)

Де жили, що їли та як свинячили: прикордонники показали стоянку росіян у Рудому лісі (відео)
“Сніданок чорнобильського рашиста – каша з кавових зерен”. Так назвали свій допис у фейсбук українські прикордонники, які у складі Сил оборони обстежують територію, звідки захисники України вигнали загарбників.

У Чорнобильській зоні прикордонники переконалися, що орки справді добряче закопувалися у Рудому лісі. Вони проживали у закинутих ще у 1986 році хатинах та влаштовували пікніки на радіоактивно зараженій території.

– Харчувалися ці людиноподібні не лише сухпайками, але й награбованими харчами. Багато з продуктів орки ймовірно вперше побачили в Україні, адже намагалися зварити кашу з кавових зерен..Як гадаєте, це на них так радіація вплинула чи притаманна загарбникам розумова відсталість?

Немає опису світлини.

Нагадаємо, рашисти будували собі фортифікаційні споруди та окопи у Рудому лісі – найбільш забрудненій локації в усій Зоні відчуження. Наразі в медіа є інформація про першого мертвого рашиста з числа тих, хто виїхав із Зони відчуження.

Військове керівництво рф спростовує цю інформацію та апелює, що в роки Другої світової, коли у цих лісах окопувались партизани, радіації не було.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.