Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чотири будинки культури Шепетівського району – серед найкращих в області

Чотири будинки культури Шепетівського району – серед найкращих в області

Чотири будинки культури Шепетівського району – серед найкращих в області

На Хмельниччині завершився конкурс “Кращі міські, базові клубні заклади територіальних громад – 2021”. 19 листопада судді підвели підсумки, результати яких оголосили сьогодні, 24 листопада.

Конкурс для найкращих закладів культури регіону організували у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв.

Метою конкурсу є активізація діяльності клубних закладів на місцях, пошук нових форм і методів культурного обслуговування жителів міст та селищ, вирішення проблем фінансування клубних закладів, залучення широкої громадськості, творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, підвищення уваги місцевих органів влади до проблем галузі, – говорять організатори.

Будинки культури Шепетівського району отримали призові місця у номінаціях:

  • Шепетівський міський будинок культури (Шепетівська МТГ) посів друге місце у номінації “Кращі клубні заклади міст»;
  • Білогірський центр культури і дозвілля (Білогірська СТГ) посів третє місце у номінації “Кращі базові клубні заклади територіальних громад”;
  • Судилківський сільський будинок культури (Судилківська СТГ) посів друге місце у номінації “Кращі клубні заклади селищних та сільський територіальних громад”;
  • Полонський будинок культури (Полонської МТГ) виборов Гран-прі конкурсу.

Популярні пости