Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Чотири тисячі гривень за добу оренди квартири: з недобросовісним хмельничанином поспілкувалось Бюро економічної безпеки

Чотири тисячі гривень за добу оренди квартири: з недобросовісним хмельничанином поспілкувалось Бюро економічної безпеки

Чотири тисячі гривень за добу оренди квартири: з недобросовісним хмельничанином поспілкувалось Бюро економічної безпеки

На Хмельниччині працівники Бюро економічної безпеки відпрацювали скарги щодо необґрунтованого підняття ціни на оренду квартири до суми в 4 тисячі гривень за добу. Зокрема було встановлено власника цієї квартири, який представляв себе волонтером, що допомагає переселенцям. Про це розповів голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

З’ясувалося, що він мав у власності дві квартири і видавав їх як резервні та пропонував їх за ціною вищою, ніж вказував перед цим. Працівники Бюро економічної безпеки доставили чоловіка до відділу поліції, де з ним провели профілактичну бесіду із роз’ясненням чинного законодавства, – розповів очільник області.

Після цього чоловік розкаявся у проступках та добровільно перерахував 5 тисяч гривень на потреби ЗСУ. А також зобов’язався протягом тижня надавати вказані квартири безкоштовно особам, які вимушено покинути домівки через бойові дії.

– В умовах воєнного стану влада не вилучатиме квартири у недобросовісних власників, але передаватиме їх житло в безоплатне користування переселенцям, – зауважив Сергій Гамалій.

Популярні пости