Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Втратили або не взяли паспорт: що робити при перетині кордону та як відновити документ

Втратили або не взяли паспорт: що робити при перетині кордону та як відновити документ

Втратили або не взяли паспорт: що робити при перетині кордону та як відновити документ

Вже понад три мільйони українців виїхали за кордон, аби врятувати свої родини від війни. Мільйони родин переїхали у західні регіони України. Однак, у зв’язку з обстрілами та загрозою з повітря, не всі встигли взяти із собою документи або ж і зовсім втратили їх. Отож, що робити якщо у вас немає паспорта?

Ви можете користуватися паспортами у “Дії” — ID-карткою або закордонним. Вони мають таку ж юридичну силу, що й звичайні. Цифровий паспорт можна показувати на блокпостах та поліції. І навіть використовувати для перетину кордону в Польщі та Молдові.

Також у ЦНАПах ви можете отримати ID-картку та закордонний паспорт і відновити втрачені документи. Наразі вони працюють у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Паспортні послуги знову доступні в підрозділах державної міграційної служби. Перевірити, чи працює ДМС у вашому регіоні та знайти контактний номер, можна за посиланням: https://cutt.ly/9STmI7r.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.