Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи буде сьогодні світло на Хмельниччині та про що попереджають в “Укренерго”

Чи буде сьогодні світло на Хмельниччині та про що попереджають в “Укренерго”

Чи буде сьогодні світло на Хмельниччині та про що попереджають в “Укренерго”

Сьогодні, 21 листопада, з 00:00 до 24:00 у всіх регіонах України будуть застосовані планові відключення. Про це інформує “Укренерго” та гендиректор субхолдингу ДТЕК D.Solutions (YASNO)  Сергій Коваленко у Facebook.

– 21 листопада з 00:00 до 24:00 у всіх регіонах України будуть застосовані планові відключення. Протягом вихідних днів нам вдалося дещо пом’якшити обмеження споживання, незважаючи на різке похолодання. На понеділок, 21 листопада, додаткові аварійні відключення також не прогнозуються. Ми продовжуємо робимо все можливе для повернення світла у ваші домівки, – зазначають в “Укренерго”.

Також в установі нагадують, що графіки погодинних відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням – http://bit.ly/3tGVpah .

– “Укренерго” не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання, – наголосили в установі.

За словами Сергія Коваленка, подальша ситуація залежить від того, чи будуть нові атаки, чи будуть вони руйнівними та чи вистачатиме потужності мереж та генерації надалі.

Якщо мережа буде ушкоджена чи зруйнована внаслідок атак, доведеться задіювати не лише погодинні стабілізаційні відключення, але й екстрені, за яких світла може не бути дуже тривалий час, – наголосив Коваленко.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.