Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи будуть наступати ворожі війська з Білорусі в кінці листопада: Міноборони застерігає українців

Чи будуть наступати ворожі війська з Білорусі в кінці листопада: Міноборони застерігає українців

Чи будуть наступати ворожі війська з Білорусі в кінці листопада: Міноборони застерігає українців

Останніми днями  в українському інформаційному просторі поширюється інформація про нібито плани ворога атакувати Україну ударним угрупованням рф та республіки Білорусь з боку північних кордонів України наприкінці листопада. Дана інформація підсилюється анонімними «вкидами» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню.

Подібна інформація не відповідає дійсності. Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з Білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України, а заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію Білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну, – наголошують у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій.

На це вказує і той факт, що спершу в подібних повідомленнях вказувалася дата можливого «вторгнення» 25-28 листопада, а за кілька годин дата «вторгнення» змістилася на 28-29 листопада, – додають у Міністерстві оборони України.

Отож, Головне управління розвідки Міністерства оборони України закликає громадян не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

– Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійний захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того, повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території Білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі. Зберігаймо спокій та віримо в Сили оборони! – зазначили у Міністерстві.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.