Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи реалізовуватимуть лісгоспи Хмельниччини новорічні ялинки під час війни

Чи реалізовуватимуть лісгоспи Хмельниччини новорічні ялинки під час війни

Чи реалізовуватимуть лісгоспи Хмельниччини новорічні ялинки під час війни

Незважаючи на війну, українці продовжують працювати, жити, творити та народжувати дітей. Зокрема у родинних колах відзначати святкові події, адже наші діти заслуговують на «хороші емоції» у такий складний час. Лісівники ж Хмельниччини виростили для новорічних свят 37 тисяч «зимових красунь». Всі вони різних видів, форм та розмірів. Реалізацію планують розпочинати після 10 грудня.

Продаватимуть головні атрибути свята на територіях офісів лісгоспів, лісництв та на ярмарках. Згодом детально проінформуємо про всі локації, – зазначають у Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Також в установі наголосили, що кожен зможе підібрати для себе зимову красуню на будь-який смак.

Лісівники готові поставити на ринок 13,7 тисяч новорічних дерев розміром до 0,7 метра. А також 16,6 тисяч – від 0,8 до 1,8 метрів та 6,7 тисяч – від 1,9 метра і вище. Ціни підприємства наразі формують, – додали в Управлінні.

Всього в Хмельницькій області числиться 212 гектарів плантацій новорічних дерев. На них підростає 570 тисяч “зимових красунь”: ялина, ялиця, сосна звичайна, сосна кримська. Найбільше ялини – 95%. Вона затребувана на ринку, довго стоїть, радує красою і лісовим ароматом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.