Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи готові освітні заклади до нового навчального року: у Грицівській громаді проводили обстеження

Чи готові освітні заклади до нового навчального року: у Грицівській громаді проводили обстеження

Чи готові освітні заклади до нового навчального року: у Грицівській громаді проводили обстеження

Напередодні у Грицівській громаді проведено обстеження закладів освіти, аби перевірити готовність громади до нового навчального року та до опалювального сезону в умовах воєнного стану.

– Робоча група у складі начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Іванни Варави, голови ППО Грицівської ТГ Богдани Сампір, представника Шепетівського районного управління Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Романа Демчука, представника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ольги Рацинської, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грицівської ТГ Олени Полєвої, начальника відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Грицівської ТГ Сергія Малишка обстежила всі освітні заклади громади, – зазначили у Грицівській селищній раді.

У ході об’їзду оглянули приміщення закладів освіти, пришкільних територій. Також перевірено підготовку тепломереж, організацію роботи з пожежної безпеки, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан та забезпечення технологічним обладнанням харчоблоків, наявність та облаштування укриттів.

– Відповідно до актів огляду закладів освіти щодо підготовки до 2023/2024 навчального року, три заклади загальної середньої освіти (Опорний заклад освіти «Грицівський ліцей», Великошкарівська початкова школа, Микулинська гімназія), три заклади дошкільної освіти (Микулинський заклад дошкільної освіти «Малятко», Малошкарівський заклад дошкільної освіти «Струмочок», Грицівський ясла-садок (центр розвитку)) та Грицівський заклад позашкільної освіти «Школа сприяння здоров’ю» розпочнуть свою роботу в режимі очного навчання, так як наявні укриття для перебування в них учасників освітнього процесу, – додали в установі.

Заклади освіти: Крачанівська гімназія, Лотівський ЗДО «Зернятко», Орлинецький ЗДО розпочнуть освітній процес в дистанційному режимі, тому що відсутні укриття.

– На майбутнє (ПКД на укриття виготовлено для Крачанівської гімназії) – розпочати освітній процес в офлайн-режимі в Крачанівській гімназії. Миру нам усім! Нехай навчання наших дітей буде завжди успішним та безхмарним! – наголосили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.