Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи опиниться Шепетівка «за бортом» обласного фінансування?

Чи опиниться Шепетівка «за бортом» обласного фінансування?

Чи опиниться Шепетівка «за бортом» обласного фінансування?

До редакції порталу «Хмельниччина Північ» звернулась ініціативна група активістів, схвильована тим, що в переліку інвестиційних проєктів Хмельниччини, які планує фінансувати Хмельницька обласна рада в 2021 році, Шепетівська громада відсутня. Йдеться про питання, винесені на розгляд обласної ради на 8 квітня 2021 року.

Ми звернулись за офіційним коментарем до міського голови Віталія Бузиля, аби дізнатись, наскільки такі тривоги є обґрунтованими.

За коментарем очільника міста, дійсно, 8 квітня депутати обласної ради мають розглянути та затвердити Програму економічного та соціального розвитку області на 2021 рік. Серед основних тез програми: іноземні інвестиції у регіон, регулювання заробітних плат (зростання, скорочення по заборгованостях виплат зарплат окремим сферам тощо) та інше.

Крім того, в переліку питань й внесення змін до бюджету області-2021, затвердженого в кінці минулого року, за підсумками першого кварталу. Там передбачена й фінансова участь області в реалізації окремих проєктів регіону в сферах культури, охорони здоров’я, освіти, екології, ЖКГ. Серед тих, чиї проєкти будуть підтримані, – окремі громади Шепетівського району: Славутчина, Ізяслащина, Білогірщина.

Шепетівська громада також претендує на отримання коштів за перерозподілом обласного бюджету. Йдеться про будівництво вкрай резонансного об’єкту – ліфту в приймальному відділенні Шепетівської багатопрофільної лікарні, – розповідає Віталій Бузиль. – Ми розуміємо гострий запит як медиків, так і пацієнтів. Для вирішення даного питання Шепетівська лікарня уже виготовила проєктно-кошторисну документацію на будівництво. Зараз міська влада спільно з депутатами обласної ради Врамом Мовсісяном та Олександром Співаком, які подали відповідне депутатське звернення, відстоює включення нашого проєкту в перелік на фінансування. Вартість будівництва – близько 2,5 мільйонів гривень.

Також, за словами керівника громади, активно ведеться співпраця з усіма рівнями владних структур, інвесторів та благодійників для залучення коштів, що будуть спрямовані на розвиток міста.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.