Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи причетна Україна у падінні ракети в Польщі: перші подробиці розслідування

Чи причетна Україна у падінні ракети в Польщі: перші подробиці розслідування

Чи причетна Україна у падінні ракети в Польщі: перші подробиці розслідування

У Польщі, на місці падіння ракети, яка впала 15 листопада на територію країни, вже зібрані певні докази, які показують послідовність подій. Про це заявив голова Бюро міжнародної політики при президенті Польщі Якуб Кумох.

– Сьогодні є багато свідчень того, що одна з ракет, яка мала збити російську ракету, не влучила в ціль, не спрацювала система самознищення, і ця ракета, на жаль, призвела до трагедії, – зазначив Кумох Якуб.

На місці падіння працює польсько-американська слідча група. Українці також звернулися з проханням надати їм доступ до розслідування.

Якщо обидві сторони погодяться, а наскільки мені відомо, заперечень з американської сторони немає, то найближчим часом такий доступ може бути наданий. Якщо у слідчої групи не буде зауважень на технічному рівні, то, напевно, не буде підстав відмовляти українцям у доступі, – зауважив Кумох.

Кумох підкреслив, що ніхто не звинувачує Україну в тому, що вона навмисно бомбила польську територію.

– росія бомбардувала Україну в той день і росія несе повну відповідальність за все, що падає. Це нагадує ситуацію, коли людина вийшла на дорогу і спричинила зіткнення між автомобілем і автобусом. Чи винна машина? Ні, винна людина, яка вийшла на дорогу і спричинила аварію, – додав політик.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вибухи на сході Польщі були нещасним випадком і Варшава не вважає інцидент з ракетою нападом на країну, оскільки ракета, що впала, за словами Дуди, вірогідно, була випущена українськими силами ППО.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.