Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Графік відключень електроенергії на Шепетівщині: що відомо

Графік відключень електроенергії на Шепетівщині: що відомо

Графік відключень електроенергії на Шепетівщині: що відомо

У Хмельницькій області застосовують термінові стабілізаційні відключення. Їх реалізують шляхом застосування графіків погодинних та аварійних відключень одночасно. Якою є ситуація у Шепетівському районі?

Зважаючи на доведений обсяг обмеження потужності та відповідно до розпорядження НЕК “Укренерго”, на Хмельниччині застосовують термінові стабілізаційні відключення.

Енергетики намагаються максимально систематизувати послідовність (черговість) вимкнень з приведенням відключень до певної закономірності. Але ситуація насправді дуже складна. Якщо не вдасться стабілізувати роботу енергосистеми України, можливі масштабні технологічні порушення, які потребуватимуть значного часу та зусиль на відновлення передачі та розподілу електричної енергії.

В окремих громадах є значні проблеми із електроенергією. Це Полонська, Славутська, Старокостянтинівська та Красилівська ТГ, а також місто Нетішин.

Обсяг електричної енергії, що надходить до цих громад, суттєво обмежений суміжним оператором системи розподілу. Цього обсягу достатньо лише для живлення об’єктів критичної інфраструктури та короткочасного заживлення споживачів.

Енергетики закликають абонентів не панікувати. Пояснюють, їх фахівці по всій країні прикладають максимум зусиль для стабілізації роботи об’єднаної енергосистеми України:

“Але їм потрібен час! Відключення будуть досить частими та на більшу кількість годин. Не потрібно телефонувати, конфліктувати та шукати винних. Ми всі повинні розуміти, що цей колапс виник завдяки ворогу. Тримаймося! Разом ми подолаємо темряву!”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.