Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Comfort Home: як крафт-стартап з Шепетівки розвиває локальний бренд

Comfort Home: як крафт-стартап з Шепетівки розвиває локальний бренд

Comfort Home: як крафт-стартап з Шепетівки розвиває локальний бренд

Написали бізнес-план, взяли участь у європейському проєкті та створили акції для того, щоб зібрати кошти на стартовий капітал. Так команда однодумців з Шепетівського профліцею зробила перший крок до створення “Comfort Home” – бренду домашнього декору.

  • Початок ідеї створення затишного простору прийшов, як не дивно, з бомбосховища, – розповідає команда. – Ми в ліцеї маємо укриття, але воно, як більшість таких, було однотонним та дуже тривожним. Тож, щоб підтримати себе та тих, хто поруч, вирішили привнести у простір трохи арту.

Задум у ліцеї підтримали.

  • Наші учні та вчителі ніколи не обмежуються рамками такого, знаєте, класичного академічного навчання. Профтех – це місце для самореалізації та розвитку творчого потенціалу, а наш навчальний заклад – простір для втілення усіх ідей, – каже директорка ліцею Алла Чернушич.

Реалізувавши проєкт з дизайну укриття, молодь та їх керівниця пані Неля Пахар вирішили розвинути ідею комфортного простору.

  • Так в нас викристалізувалась ідея “Comfort Home”. Тож, ми заснували учнівську міні-компанію, – кажуть у команді.

“Comfort Home” виготовляє квіткові горщики підсвічники та фігурки з гіпсу. Реалізують вироби в Instagram.

До процесу залучено п’ятеро людей. Команда розподілила вектори роботи та обов’язки: Артем Кондратюк – керівник компанії, за фінанси відповідає Нікіта Мойпанюк, Руслан Жданов – інженер-технік, маркетингові питання закриває Анастасія Єлькова, а Катерина Гнесь – дизайнерка.

  • На початку роботи, – пригадують “Comfort Home”, – потребували стартового капіталу для придбання матеріалів та форм, тож прийняли рішення – продати акції.

Так, стартап зібрав необхідні їм тоді 2 200 гривень. Також взяли участь у програмі «Компанія» JA Ukraine Company*. Старання своїх учнів максимально підтримують в ліцеї. Тут їм надали простір під майстерню, допомогли з написанням бізнес-плану, юридичними та адміністративними нюансами.

Зараз проєкт розвивається. Окрім стартових позицій – домашнього декору, молоді підприємці вже виготовляють нічники, що заряджаються від сонячних панелей. Також в асортименті – набори для вирощення рослин.

  • Найбільше враження такі набори справляють на малечу, адже їм дуже цікаво разом з батьками чи кимось зі старших посадити своє власне насіннячко у креативний горщик. Дітки дуже чекають, що там виросте цукеркове дерево, – розповідає пані Неля.
  • Зараз ми працюємо над нашим асортиментом, адже зовсім скоро представлятимемо і свій бренд, і своє місто на ярмарку у Хмельницькому, – розповідає Артем. – Планів маємо багато, адже “Comfort Home” – дуже перспективний проєкт, а ми – амбітна команда.

Довідка:

ГО “Junior Achievement Ukraine”– неприбуткова громадська організація, член всесвітньої мережі JA Worldwide, яка пропонує навчальні програми з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Програми Junior Achievement успішно розвиваються у 40 країнах Європи та більш, ніж у 100 країнах світу, щорічно охоплюючи більше 10 млн молоді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.