Субота, 29 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » COVID-сертифікати в додатку “Дія”: чи можна з ними виїжджати за кордон

COVID-сертифікати в додатку “Дія”: чи можна з ними виїжджати за кордон

COVID-сертифікати в додатку “Дія”: чи можна з ними виїжджати за кордон

Для щеплених від коронавірусу з`явились перші сертифікати про вакцинацію у мобільному додатку “Дія”. На даний час вони перебувають на бета-тестуванні.

Як повідомляє керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік, такий документ ще не гарантує можливості виїзду за кордон.

– COVID-сертифікати пов`язані із взаємодією з e-health і це є одним із недоліків. Тому вони зараз на бета-тестуванні. Сподіваюся, за кілька тижнів вони вже будуть доступні в “Дії”. Але це не означає, що за ними вже можна буде їхати за кордон,
– наголосив Мстислав Банік.

Щоб український COVID-сертифікат визнавали за кордоном, його потрібно не лише налаштувати технічно, а ще й підписати угоди з іншими країнами про визнання цього документа. Наразі такі сертифікати погодились визнати в Греції, Молдавії, Угорщині та Туреччині.

Для подорожей можна використовувати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, а от COVID-сертифікат такої можливості поки не забезпечує.

Для довідки: Від 5 липня першим користувачам додатку “Дія” стали доступні цифрові COVID-сертифікати вакцинації, а також міжнародні свідоцтва про щеплення.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.