Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Далекобійні реактивні системи отримає Україна від Великої Британії

Далекобійні реактивні системи отримає Україна від Великої Британії

Далекобійні реактивні системи отримає Україна від Великої Британії

Реактивні системи залпового вогню M270 відправить Україні Велика Британія. Про це повідомив міністр оборони цієї країни Бен Воллес. Також британський уряд заявив, що українських військових навчать користуватися пусковими установками у Великій Британії, щоб ефективність можна було максимально збільшити.

Велика Британія підтримує Україну і взяла на себе провідну роль у постачанні життєво важливої зброї, яка потрібна для захисту країни, – заявив Бен Воллес.

Також міністр оборони Британії зауважив, що в міру того, як змінюється тактика росії, має змінюватись і підтримка України.

Ці високоефективні реактивні системи залпового вогню дозволять українським друзям краще захистити себе від жорстокого застосування росією далекобійної артилерії, яку путінські сили без розбору застосовували для знищення міст, – каже Бен Воллес.

Зазначимо, що система M270 може вражати цілі на відстані приблизно 80 кілометрів. Приблизно така ж відстань дії в американських РСЗВ HIMARS, про офіційне надання якої стало відомо ввечері 1 червня. Для того, аби українські воїни змогли навчитися використовувати HIMARS, їм знадобиться приблизно три тижні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.