Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 450 тисяч сіянців висадили лісівники «Ізяславського лісгоспу»

Понад 450 тисяч сіянців висадили лісівники «Ізяславського лісгоспу»

Понад 450 тисяч сіянців висадили лісівники «Ізяславського лісгоспу»

У державному підприємстві «Ізясласький лісгосп» підвели підсумки весняної кампанії. Лісові угіддя держпідприємства розташовані на території чотирьох громад Шепетівського району. Для Ізяславської, Плужненської, Сахновецької тергромад “Ізяславський лісгосп” є одним з основних бюджетоутворюючих підприємств.

– І йдеться не тільки про стабільне і вчасне перерахування податків до бюджетів цих територіальних громад від підприємства, а й про спільне з ними вирішення різних соціальних питань. У тому числі, це стосується й працевлаштування жителів населених пунктів у лісгосп, озеленення сіл і міст, співпраці з закладами охорони здоров’я, освіти, культури тощо, – коментують у лісгоспі.

Лісівники говрять, війна не має зупинити життя лісу та його розвиток, тому, як і завжди, цієї вести тривали лісокультурні роботи.

– Лісівники провели лісовідновлення на площі – 73, 8 га, лісорозведення на площі – 11, 6 га, створено плантації ялинки – на площі 5,4 га. Проведено доповнення лісових культур на площі 75, 9 га, в загальному підсумку висаджено 453137 сіянців. Саджати сіянці – робота не з легких. Але вже за кілька років ці рослини, забезпечені належним доглядом, зміцніють і за десятиліття ми матимемо молодий, гарний, з високими якісними характеристиками ліс, який прикрасить наш край, а пізніше запрацює на економіку країни, – додають лісівники.

Лісгосп, розповідають його працівники, бере активну участь у програмі Президента «Зелена країна» та акції «Створюємо ліси разом» Держлісагентства України, метою яких є збільшення лісів.

– Нашим лісам рости у віки, для наступних поколінь. І кожне посаджене сьогодні лісове дерево зберігатиме інформацію про наш час, людей, які його посадили і доглянули, – підкреслюють у ДП “Ізяславський лісгосп”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.