П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Де міняли, де латали: в Ізяславі ремонтували водогони

Де міняли, де латали: в Ізяславі ремонтували водогони

Де міняли, де латали: в Ізяславі ремонтували водогони

Аварії водогінної мережі ліквідовували водоканальники Ізяслава цього тижня. Пояснюють, що з цих причин припиняли водопостачання для містян.

Найболючішим питанням для мешканців Ізяславщини залишається водопостачання. А літній період, напевно, найважчий. Адже періодично користувачі “міської води” потерпають від того, що її часто вимикають з об’єктивних причин, серед яких головною є проблема експлуатації старої мережі водогону. На жаль, замінити повністю всі труби неможливо. Проте, по мірі можливостей, вживаються відповідні заходи.

Ліквідовували прориви цього тижня на вулицях Незалежності, Онищука, Берегова, Шкільній, М. Микитюка (поблизу ВНС). Водогін в Ізяславі – частково з металевих труб, у яких давно закінчився термін експлуатації. Аби мінімізувати аварії, частину замінили на пластикові.

А в окремих місцях, де, на жаль, такої можливості немає, було проведено зварювальні роботи. Наразі всі ремонтні роботи виконуються вчасно і, здебільшого, через кілька годин після виникнення аварій водогінна мережа знову працює в штатному режимі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.