Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Дебютували перемогою: волейболістки “Шепетівкацукор” – золоті медалістки Всеукраїнського турніру

Дебютували перемогою: волейболістки “Шепетівкацукор” – золоті медалістки Всеукраїнського турніру

Дебютували перемогою: волейболістки “Шепетівкацукор” – золоті медалістки Всеукраїнського турніру

Спортсмени Шепетівщини своїми досягненнями продовжують промовляти про наш регіон на всю країну.

Упродовж тижня у Хмельницькому тривав Х Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів (пам’яті М. Баки), у рамках якого відбувся ХХХ кубок України з волейболу серед ветеранів.

За перемогу боролися 70 чоловічих та жіночих команд з усієї України. Спортсменки “Шепетівкацукор” змагалися за першість у категорії 35+. Участь у цих змаганнях була дебютом для волейболісток.

У час повномасштабної війни, попри всі виклики, які перед нами стоять, ми підтримуємо українську економіку, зберігаючи виробничі потужності та робочі місця. Не лишаємося осторонь і культурно-спортивного руху, – каже Володимир Пилипак, директор ТОВ “Шепетівкацукор”. – Тож, мали за честь презентувати наше місто та підприємство на змаганнях такого рівня.

Волейбольна команда “Шепетівкацукор” демонструвала високий результат у кожній із проведених ігор.

– На кожному етапі спортсменки грали з достойними та сильними суперницями. Завдяки своїй майстерності, самовіддачі під час гри, злагодженій роботі команда “Шепетівкацукор” посіла першу сходинку п’єдесталу, – каже тренерка команди Майя Булавко.

Пані Майя – легенда спорту і директорка ДЮСШ у Старокостянтинові, де тренують, виховують та формують генерацію сучасного українського спорту. Свій досвід та майстерність вона передає і командам, які тренує – це “Шепетівкацукор”, “Старокостянтинівцукор” та “A’SPIK”. Дві останні роками займають лідерські позиції у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Це були першості XII Karan Cap WorldVolley Masters & Amateurs Championship, Міжнародний турнір LAIME CUP та інші змагання, де ми на міжнародних майданчиках представляли Україну, – додає Майя Булавко. – Можливість розвиватися у ветеранському спорті наші команди мають завдяки постійній підтримці директора компаній A’SPIK Group Олександра Співака.

Розбудовувати та підсилювати країну потрібно на кожному рівні: економічному, соціальному, культурному, спортивному. Особливо гострою ця потреба є сьогодні, коли про Україну у всіх її проявах слід говорити на всіх міжнародних майданчиках, а всередині країни потрібно підтримувати наших людей у їх розвитку та прагненнях. Україна – у кожному з нас, – зазначає Олександр Співак.

Радіємо, що об’єднані командою однодумців ми успішно тримаємо стрій у виробництві та аграрній сфері, підсилюємо економіку та маємо перемоги й у спортивному житті, – додає Віталій Смілянець, перший заступник директора групи компаній “A’SPIK Group”, – і це на крайніх змаганнях довели наші волейболістки. “A’SPIK” – перші у категорії 45+, “Старокостянтинівцукор” – срібло категорії 40+. “Шепетівкацукор” – блискучий дебют, першість у категорії 35+. Пишаємося ними.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.