Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Делегати від Шепетівського району увійшли до консультативної ради ветеранів Хмельниччини

Делегати від Шепетівського району увійшли до консультативної ради ветеранів Хмельниччини

Делегати від Шепетівського району увійшли до консультативної ради ветеранів Хмельниччини

Круглий стіл щодо участі Шепетівської ТГ та району в обласній консультативній раді ветеранів відбувся 19 листопада.

Засідання проходило у малій сесійний залі Шепетівської міськради. Участь у ньому взяли заступник голови Консультативної ради Вадим Бойчук, секретар Віталій Пєвнєв, члени Консультативної ради, військовий комісар Шепетівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Царук, представники громадських організацій, воїнів антитерористичної операції, бойових дій, воїнів інтернаціоналістів Шепетівського району.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих побратимів.

– Учасники круглого столу обговорили подальшу діяльність Консультативної ради — додаткового інструменту співпраці з усіма громадськими організаціями воїнів АТО/ООС, учасників бойових дій, інвалідів, воїнів інтернаціоналістів області та надання їм підтримки у рамках обласних програм, що діють в межах фінансового ресурсу обласного бюджету, а також надання консультативної допомоги, – повідмляють у пресслужбі облради.

Від спілок воїнів-інтернаціоналістів Шепетівщини та громадських організацій АТО/ООС та до складу Консультативної ради при голові обласної ради присутні делегували по два представники.

Популярні пости