Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Висаджено понад 312 400 сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід: у ДП «Ізяславський лісгосп» перевиконали програму осінньої посадки

Висаджено понад 312 400 сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід: у ДП «Ізяславський лісгосп» перевиконали програму осінньої посадки

Висаджено понад 312 400 сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід: у ДП «Ізяславський лісгосп» перевиконали програму осінньої посадки

Цьогоріч у ДП «Ізяславський лісгосп» осіння лісокультурна кампанія відбувається в активній та кропіткій праці. Зокрема, в межах осінньої посадки  заплановано створення насаджень на площі 48 га. Однак, нині вже висаджено молодого лісу на площі  58,8 га, що становить 122 відсотки до запланованого. 

Заліснення проводиться на ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи та провели очистку від порубкових залишків.Загалом вже  висаджено  312400 сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід: сосни, дуба, ялини, модрини європейської та інших, – зазначає Сергій Кутасєвіч, директор підприємства.

Також директор підприємства додав, що однією з переваг осінньої посадки лісу є відсутність високих температур, що дає змогу знизити інтенсивність випаровування вологи, тоді, як навесні кожен сонячний день працює проти приживлення.

– Сіянці із закритою кореневою системою для майбутнього лісу  підприємство  виростило на новоствореному полі дорощування у власному розсаднику, що дало змогу перевиконати заплановані площі посадки, – зазначив Сергій Кутасєвіч.

Ізяславські лісівники вносять свій вклад в реалізацію програми Президента України «Зелена країна». Тож, наразі лісокультурна кампанія активно продовжується.

Популярні пости