П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » День фізичної культури і спорту: в Нетішинській ТГ відзначили кращих спортсменів, тренерів та вчителів

День фізичної культури і спорту: в Нетішинській ТГ відзначили кращих спортсменів, тренерів та вчителів

День фізичної культури і спорту: в Нетішинській ТГ відзначили кращих спортсменів, тренерів та вчителів

У Нетішинській громаді до Дня фізичної культури і спорту привітали з професійним святом спортсменів, тренерів та вчителів фізичної культури та вручили відзнаки.

Премією «За вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в Нетішинській міській територіальній громаді» в номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту» відзначено спортсменів Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС: Дмитра Колобаєва (фехтування), Богдана Цисара (дзюдо), – зазначили у міській раді.

У номінації «Кращий спортсмен з видів спорту, що не входить до олімпійської програми» відзначили Ярослава Давидчука (самбо), Миколу Сидора (самбо), Степана Гонтарука (самбо).

У номінації «Кращий спортсмен юніор, юніорка, юнаки, дівчата» – Мирославу Єфремову (кікбоксинг), Василя Сидора (самбо), Максима Луцика (самбо), Сергія Шпака (самбо), Максима Кирилюка (спортивна радіопеленгація), Володимира Соболєва (скелелазіння). У номінації «Кращий тренер» – Леоніда Коробчука (Нетішинська КДЮСШ ППО ХАЕС, футбол), Михайла Бунду (СК «Пульсар», бойове самбо, – додали у міськраді.

У номінації «Кращий фахівець галузі фізичної культури і спорту» – Анатолія Грушина, керівника ДБК «Максим» (бокс). У номінації «Краща команда року» – волейбольну команду юнаків 2008 р. н. (тренер Сергій Штундер) Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС.

Крім того, грамотами виконавчого комітету відзначили: Дмитра Кравчука та Юрія Тюпкіна, інструкторів-методистів з фізичної культури СК «Енергетик» ППО ХАЕС, Олександра Васильчука, вчителя фізичної культури академічного ліцею, Івана Орлюка, вчителя фізичної культури гімназії «Ерудит», Юлію Омельчук, вчителя фізичної культури гімназії «Енергія», Світлану Габрук, інструктора з фізичної культури ЗДО №6 «Веселка», Володимира Касянчука, оперативного чергового ОКВ ЗДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, спортсмена з гирьового спорту, Анатолія Олійника, Марину Чужмарову, Віталія Цисарука, тренерів-викладачів Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.