Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У навчальних закладах Ганнопільської громади провели спортивні змагання

У навчальних закладах Ганнопільської громади провели спортивні змагання

У навчальних закладах Ганнопільської громади провели спортивні змагання

У Ганнопільській громаді підтримують тенденцію популяризації спорту та здорового способу життя. Так, до Дня фізкультури і спорту здобувачі освіти демонстрували свої фізичні вміння та якості у змаганнях з міні-футболу. Участь у змаганнях брали здобувачі освіти всіх шести навчальних закладів громади.

Фізична культура в Україні є часткою загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості, – зазначила голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк.

Отож, третє почесне місце здобула команда Киликиївського ліцею, друге місце посіли учасники Довжківського ліцею, а перше місце виборола команда Ганнопільського ліцею.

Всіх учасників після закінчення змагання пригостили смачними подарунками. Команди-переможці та призери нагороджені цінними подарунками, медалями та грамотами відповідного ступеня. Дякуємо кожному учаснику, всім організаторам змагання. Вітаємо зі святом! Зичимо міцного здоров’я, миру, родинного щастя, натхнення у всіх починаннях і нових спортивних звершень! – зазначили у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.