Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Денис Шмигаль: українська харчова промисловість розгортатиме нові потужності

Денис Шмигаль: українська харчова промисловість розгортатиме нові потужності

Денис Шмигаль: українська харчова промисловість розгортатиме нові потужності

20 регіонів України розпочали весняну посівну кампанію. Про це сьогодні, 31 березня, у своєму відеозверненні повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. З його слів, це справді позитивна новина, адже минулоріч у цей час посівну стартували лише 15 областей.

– Сьогодні наші аграрії не менш мужньо та віддано тримають свій фронт. За ними майбутня продовольча безпека країни та світу. Дякуємо їм за сміливість і відданість своїй справі, — сказав очільник Уряду.

Прем’єр висловив обережний оптимізм, який має держава щодо площі посівів ярих культур.

– За оперативними даними, посівну можна буде провести на 6 млн гектарів земель. Це 80% від тієї площі, яка була засіяна минулого року.

Також Шмигаль анонсував нові потужності, які розгортатиме українська харчова промисловість. Можливість наймати нових працівників відбудеться завдяки державному замовленню на соціальні продукти. Ідеться про 300 таких підприємств.

– Держава закуповує для українців, які перебувають у прифронтових містах, 10 млн продуктових наборів, аби потім безкоштовно роздавати їх людям. Це набори із більш, ніж 10 ключових продуктів, — зазначив очільник Уряду.

Зі слів Прем’єра, повністю закупили необхідний обсяг круп, макаронних виробів, олії, молока, цукру. Триває закупівля консервів, зерна, хлібобулочних виробів, чаю, кави та іншого продовольства.

– «Укрзалізниця» та «Укрпошта» разом з ВЦА вже доставляють і роздають всі ці набори людям.

У найближчих планах Уряду – розглянути та затвердити окремий кредитний продукт для торгових мереж, аби пожвавити їхню співпрацю з українськими виробниками.

Головне фото: СТЛ-ГРУПП

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.