Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччину переїхали чотири підприємства із зони бойових дій

На Хмельниччину переїхали чотири підприємства із зони бойових дій

На Хмельниччину переїхали чотири підприємства із зони бойових дій

На Хмельниччину з регіонів України, де відбуваються бойові дії, переїхали чотири підприємства. Зокрема це підприємства легкої промисловості, підприємства, пов’язані із ресурсами та обігом металоконструкцій. Також налагоджено контакт із 170 підприємствами з різних областей.

Наразі для них передано пропозиції щодо майданчиків для розміщення та контакти власників цих приміщень. Про це розповів перший заступник начальника Хмельницької військової адміністрації Сергій Тюрін.

– У бізнесу, який розміщений в областях, де ведуться бойові дії, є можливість, завдяки державній підтримці, перемістити сій бізнес на території областей західної України. Додатково надається допомога, сприяння у розселенні колективів, у пошуку приміщень під розміщення бізнесів, під розміщення виробництв компанії з надання послуг. Завдяки цьому проєкту у Реєстрі Єдиному вже зареєстровано понад 1100 таких заявок. Якщо підприємство бажає скористатися послугами або допомогою держави у перевезенні, у транспортуванні обладнання, майна, обов’язково необхідно зареєструватися, – розповідає Сергій Тюрін.

У Хмельницькій області 380 пропозицій надали громади та компанії, які готові приймати чи вже приймають підприємства з регіонів, де ведуться бойові дії.

Це або законсервовані підприємства, або діючі підприємства, на території яких є можливість виділити певну ділянку, – додав перший заступник начальника.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.