Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Дії при НС: рятувальники навчали школярів у Шепетівці

Дії при НС: рятувальники навчали школярів у Шепетівці

Дії при НС: рятувальники навчали школярів у Шепетівці

Як діяти при повітряній тривозі, запобігти надзвичайним ситуаціям у побуті та реагувати, якщо лихо сталося: у Шепетівці рятувальники провели тематичну акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” для місцевих школярів.

На заході школярі мали змогу поповнити свої знання та набути нових навичок, які надали їм фахівці Служби порятунку. Обговорювався алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Рятувальники розповіли про види найпоширеніших сучасних боєприпасів та вибухових пристроїв.

Також рятувальники попередили присутніх про небезпеку, яку становить опалювальний сезон, про заборону самостійно експлуатувати електростанції та інші види альтернативних джерел опалення та освітлення та порядок дій при сигналі «Повітряна тривога».

Рятувальники кажуть: безпека під час освітнього процесу – пріоритетний напрямок, який є одним із найдієвіших механізмів захисту наших дітей.

  • Саме тому проведення подібних уроків сприяють ефективнішому засвоєнню надважливої інформації найменшими з громадян, – додають фахівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.