Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Діставати гумовці? Якою буде погода в Шепетівському районі

Діставати гумовці? Якою буде погода в Шепетівському районі

Діставати гумовці? Якою буде погода в Шепетівському районі

Заради запашної кави можна і прокинутись з натхненням, але це навряд завжди стосується понеділкових ранків. Особливо, якщо вони такі похмурі, як сьогодні.

Понеділок, 22 листопада, задасть темп першій половині тижня – буде прохолодно, вогко та вітряно. Однозначно, кава не врятує, тож дістаємо какао, шапки та теплі шарфи. І не забудьте про дощовики, парасолі та гумові чобітки. Вам вони сьогодні знадобляться.

Хмари затягнуть небо на цілий день, а пообіді почне дощити.

До вечора дощ посилиться і романтично барабанитиме в шибку цілу ніч. Не зважаючи на це, в регіоні буде тепло. Температура коливатиметься від 2 до 6 зі знаком “плюс”.

А от у вівторок, така розкіш нам не світить – до краю йдуть заморозки. Згадуємо, що зима близько та шукаємо, що є тепліше із одягу, адже стовпчик термометра повільно знизиться до позначки “0” вночі. Вдень вище двох градусів не підніметься.

Надвечір слід чекати

дощу зі снігом.

У середу погода стабілізується. Буде хмарно, проте, без опадів. Температура підніметься над нулем і коливатиметься від +1 до +3. У давнину, 24 листопада наші пращури цього дня за погодою відслідковували, якою має бути прийдешня зима. Ясний день віщував скоре похолодання, тепля погода – теплу зиму, і навпаки.

Популярні пости