Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді в День Гідності та Свободи вшанували Героїв України та Майдану

У Шепетівській громаді в День Гідності та Свободи вшанували Героїв України та Майдану

У Шепетівській громаді в День Гідності та Свободи вшанували Героїв України та Майдану

У Шепетівці на площі Тараса Шевченка відбувся тематичний захід «Вільні творять Свободу» та церемонія покладання квітів на Алеї Слави Героїв України до пам’ятного каменю з іменами загиблих за Україну воїнів. Так шепетівчани вшанували День Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада на честь двох доленосних подій у новітній українській історії − Помаранчевої революції 2004-го та Революції Гідності 2013-го року.

Участь у заході взяло керівництво громади, учасники Революції Гідності, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та операції об’єднаних сил, члени сімей загиблих воїнів, представники громадських організацій та мешканці громади.

– Гідність та свобода, відстояні українцями високою ціною! Пам’ятаємо подвиг наших земляків і всіх, хто вершив нові українські революції заради наших дітей!зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Хвилиною мовчання і молитвою учасники вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО та всіх Героїв України – борців, які поклали своє життя на захист держави. В знак пам’яті та поваги до Героїв діти випустили у небо синьо-жовті кульки з ангелами.

На завершення усі учасники вирушили на міське кладовище, де поклали квіти до місця поховання Героя України Миколи Дзявульського та могил військовослужбовців, що загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Популярні пости