Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Діти, які не переступлять шкільного порогу: в Крупці вшанували загиблих у війні

Діти, які не переступлять шкільного порогу: в Крупці вшанували загиблих у війні

Діти, які не переступлять шкільного порогу: в Крупці вшанували загиблих у війні

Сьогодні, 4 червня, у світі вшановують Всесвітній день безневинних дітей, які постраждали від агресії. Його цивілізована спільнота вшановує щорічно від 1982 року з метою протесту проти війни, вбивств, насильства. Цьогоріч в Україні дата 4 червня набула нового страшного змісту – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

За даними Генпрокуратури, нині в Україні за офіційними даними понад 726 дітей постраждали від повномасштабної збройної агресії росії. Це діти, які отримали поранення чи загинули у війні.

Станом на ранок 4 червня 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу не змінилося – 261. Зросла кількість поранених – 465, – йдеться у повідомленні.

Днем напередодні, 3 червня, у сотий день повномасштабного вторгнення росії в Україну, педагоги у Крупецькій громаді вшанували дітей, які загинули в Україні. Як символ втраченого дитинства, вони влаштували інсталяцію на порозі ліцею – діти, які не переступлять шкільного порогу.

– Вчителі Крупецького ліцею об’єдналися, щоб вшанувати пам’ять загиблих від ворожих снарядів та куль дітей України. Вони зробили інсталяцію та перформанс, розмістивши 25 пар дитячого взуття, іграшки, м’ячі, квіти на порозі ліцею, черговий раз нагадавши світові, що в Україні продовжують гинути діти. З кожним новим днем війни з російськими окупантами кількість жертв зростає. Маленькі українці вмирають від бомб, обстрілів та голоду, оскільки багато міст продовжують залишатися на межі гуманітарної катастрофи, – кажуть у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.