Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Одна з громад Хмельниччини виділила пів мільйона гривень для військових замість премій працівникам міськради

Одна з громад Хмельниччини виділила пів мільйона гривень для військових замість премій працівникам міськради

Одна з громад Хмельниччини виділила пів мільйона гривень для військових замість премій працівникам міськради

Красилівська тергромада, що на Хмельниччині, на забезпечення першочергових потреб військових підрозділів на передовій направить пів мільйона гривень. Ці кошти зекономили, відмовившись від нарахування премій працівникам міськради. 

Таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії Красилівської міської ради. 

500 000 гривень, зекономлених на фонді оплати праці працівників міської ради, направлено на придбання найнеобхіднішого для жителів нашої громади, які зараз перебувають на передовій. Всі наші зусилля для єдиного — Перемоги! – наголосила очільниця громади Ніла Островська.

Також депутати цієї громади проголосували за надання 100% пільги на відвідування Спортивно-реабілітаційного центру учасникам російсько-української війни, які зазнали поранень під час виконання військового обов’язку, та виділили 55 000 гривень матеріальної допомоги трьом жителям громади на лікування після поранення, встановлення пам’ятника загиблому в 2021 році воїну, дороговартісне лікування.

Зокрема народні обранці підтримали звернення до Верховної Ради України щодо врегулювання на загальнодержавному рівні питання діяльності релігійних громад, які можуть бути пов’язані з країною-агресором,- зазначає Ніла Островська.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.