Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Діти сильної країни: лідерки учнівського самоврядування з Шепетівки взяли участь у Всеукраїнському форумі

Діти сильної країни: лідерки учнівського самоврядування з Шепетівки взяли участь у Всеукраїнському форумі

Діти сильної країни: лідерки учнівського самоврядування з Шепетівки взяли участь у Всеукраїнському форумі

Всеукраїнський форум «Ми діти сильної країни – України!» відбувся при освітньому центрі Верховної Ради 1 червня. Участь у ньому взяли шкільні лідери України та депутати ВР. Обговорювали питання захисту прав дітей. Серед учасників – представниці Хмельниччини, лідерки учнівського самоврядування з Шепетівки Ольга Салова та Наталя Рула.

– Ольга Салова виступила зі спітчем про участь старшокласників Хмельниччини в адаптації дітей вимушених переселенців з інших областей, їх проєкти, які наші старшокласники змогли організувати з 24 лютого. Перед депутатами піднімались питання від лідерів учнівського самоврядування про необхідність психологічної підтримки дітей на державному рівні на базі позашкільних закладів освіти і потреба збереження мережі позашкілля, як осередку лідерського учнівського руху, – розповідають у школі лідерів Шепетівки.

Лідери самоврядування презентували створений напередодні маніфест дітей України: «Ми діти сильної країни – України!». Його передали до Верховної Ради України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.