Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Для виявлення зрадників та мародерів СБУ запускає нові чат-боти

Для виявлення зрадників та мародерів СБУ запускає нові чат-боти

Для виявлення зрадників та мародерів СБУ запускає нові чат-боти

Служба Безпеки України повідомила про запуск 2 нових чат-ботів для ідентифікації зрадників і мародерів. Як повідомляють у СБУ, за допомогою цих чат-ботів кожен зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців.

На чат-бот @Traitor_Search_bot можна надіслати інформацію про:

  • зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами;
  • інтернет-агентів, які «зливають» ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

Чат-бот @stop_marauder_ua_bot призначений для збору інформації про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті: stopmarauder.com.uaПаралельно функціонує @stop_russian_war_bot. На нього, розповідають у СБУ, вони з перших днів війни отримали тисячі повідомлень про техніку та позиції ворога.

І завдяки цьому наші військові завдали значних втрат російським окупантам. Тому продовжуємо спільним фронтом захищати Україну! – додають в СБУ.

Щодо двох нових чат-ботів, у СБУ кажуть, що всі отримані дані опрацюють правоохоронці, аби притягнути колаборантів, ворожих агентів та мародерів до відповідальності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.