Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Для «зеленого» майбутнього НПП «Мале Полісся» висаджує дерева на територіях навчальних закладах Шепетівшини

Для «зеленого» майбутнього НПП «Мале Полісся» висаджує дерева на територіях навчальних закладах Шепетівшини

Для «зеленого» майбутнього НПП «Мале Полісся» висаджує дерева на територіях навчальних закладах Шепетівшини

В Україні вже дев’ятий місяць триває запекла війна. Кожен на своєму фронті робить все можливе, аби якнайшвидше настав довгоочікуваний мир. Хтось допомагає Воїнам, інші підтримують економіку, а працівники Національного природного парку «Мале Полісся», крім того, що допомагають армії, дбають про природу та екологію. Адже нам потрібна «здорова» та «зелена» країна.

Ще до першого снігу парківці на території ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» провели посадку-доповнення дерев. До такої справи залучили й працівників та учнів навчального закладу.

Поєднавши приємне з корисним, провели цілу екологічну акцію та долучилися до виконання програми Президента України «Зелена країна», висадивши на території ліцею саджанці берези повислої, дуба червоного, дуба звичайного, клена гостролистого та липи дрібнолистої, – зазначили працівники парку.

Подія пройшла у дружній атмосфері та стала памʼятною, адже деякі учні садили дерева вперше. Як зазначили учасники, бажання змінити цей світ на краще, нехай лише навколо себе, позитивний настрій та оточення друзів-однодумців – запорука прекрасного результату.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.