П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » До 8-9 травня в Шепетівці цукровики облагородили Пам’ятник невідомому солдату

До 8-9 травня в Шепетівці цукровики облагородили Пам’ятник невідомому солдату

До 8-9 травня в Шепетівці цукровики облагородили Пам’ятник невідомому солдату

Пам’ятник невідомому солдату знаходиться на місцевому кладовищі в Шепетівці біля центрального входу. Облагородити цей меморіальний комплекс до Дня Перемоги та Дня пам’яті і примирення зголосився колектив ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат».

Протягом двох днів дбали про належний стан братської могили та наводили лад 8 співробітниць комбінату під керівництвом Олени Гурської.

В перший день вони очистили від старої фарби пам’ятник та фундамент, пофарбували все по-новому. А на другий день займалися облаштуванням центральної клумби, де висаджували квіти. Їх допоміг закупити Благодійний фонд Олександра Співака.

– Тут з любов’ю працювали 16 турботливих жіночих рук. А я організовувала процес та безпосередньо включалась в роботу, адже 8 та 9 травня – пам’ятні дати, які стосуються кожного з нас, – коментує Олена Анатоліївна Гурська, змінний технолог підприємства. – Мій дідусь також воював за мир на нашій землі і я таким чином вшановую і його світлу пам’ять. Певний період він брав участь у хорі ветеранів цукроварні. З трепетом на серці згадую, як ще з дитячих років разом з дідусем кожного року на 9 травня приходили на міське кладовище. Від заводського клубу, який раніше був у приміщенні магазину «Гарант», колоною з працівників та мешканців громади й з орестром йшли до кладовища. Там проходив мітинг, хор співав пісні. І ми, дійсно, зі сльозами на очах віддавали шану всім полеглим воїнам, згадували в цей день своїх рідних та близьких. І зараз ми організували прибирання задля того, щоб люди могли прийти в поминальні дні й в чистоті та порядку вшанувати своїх рідних.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.